Visit İzmit Kent Portalı

İzmit’in dünyaya açılan ilk uluslararası penceresi olan ve tamamı ingilizce "Visit İzmit Kent Portalı" projemizi hayata geçirdik …!

6 ay üzerinde çalıştığımız "Visit İzmit Kent Portalı" daha önce tamamladığımız "İzmit Kent Kılavuzu", "İzmit Kent Tanıtım Filmi" ve " İzmit Tarihi ve Turistik Yerleri Kılavuzu" projelerimizin devamı niteliğinde yeni bir kent tanıtım halkası oldu.

Çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz kent portalının içeriğinde yeralan fotoğraf ve videolar için tüm İzmit’i ve İzmit ile ilgili her ne varsa tek tek, karış karış görüntüledik. Sitenin ingilizce çevirileri kendi ekibimiz tarafından gerçekleştirildi. Visit İzmit kent portalı içeriğinde, İzmit'in tarihi geçmişi, güncel ve genel bilgileri, tarihi ve turistik yerleri bilgilerinin yanısıra turistik anlamda kent kılavuzu, haritalar, ulaşım, konaklama, restoran & kafe, turistik turlar, acil durum telefonları vb yönlendirici bölümler yeralıyor.

Turistik tur programlarının da bulunduğu "Visit İzmit Kent Portalı" dünyanın herhangi bir ülkesinden İzmit ile ilgili merak ettiği her türlü bilgiye ulaşabileceği bir portal niteliği taşıması nedeniyle uluslararası alanda kent tanıtımına pozitif katkıda bulunacak.

VisitIzmit İngilizce Kent Portalı Linki

https://www.visitizmit.org/

 

 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5